חברת פנדום מקבוצת וייס נוסדה בשנת 1999 על ידי האחים רוני ויואל וייס וע"י רוני בן יוסף מתוך חזון ליזמות יצירתית בנדל"ן.
החברה עוסקת, בין היתר, בתחומים הבאים:
  • ייזום וניהול של נדל"ן למגורים ומסחר בהיקפים נרחבים בישראל ובאירופה.
  • רכישת נכסים לשימור עם אופציות ניוד של זכויות בנייה.
  • ניהול אלפי מטרים מסחריים ומעורבת בפרויקטים בתחומי מסחר, משרדים ומגורים.
  • שימור והתחדשות עירונית.
החברה נהנית מאיתנות פיננסית ומשיתופי פעולה פוריים עם החברות המובילות בתחום הנדל"ן וההשקעות בישראל אשר מאופיינות בחוזק פיננסי וניסיון רחב ומוכח בתחומן. חברת פנדום מנהלת שיתוף פעולה רב שנים עם חברות מובילות בשוק כגון קבוצת סופרין, קרן רוטשילד, קבוצת תדהר, רוגובין, לוינשטיין החזקות. פורטפוליו החברה משקף אסטרטגיה מגוונת ורחבת היקף בדגש על השקעה בנכסי פרמיום עם סיכון נמוך.

בין הפרויקטים הרבים של חברת פנדום בולטים שותפות במגדל דיסקונט עם חברת לוינשטיין ובנק דיסקונט, בניין משרדים לילינבלום 28 תל אביב, בניין משרדים לילינבלום 30 תל אביב ופרויקטים בתחום תמ"א 38 בתל אביב וגבעתיים.
פרויקט הדגל של החברה הינו פרויקט רוטשילד 10 שיוקם בשיתוף עם קבוצת תדהר. בסיטי של תל אביב, בין הרחובות שדרות רוטשילד, לילינבלום והרצל, יוקם מתחם יוקרתי ומפואר. בשילוב יוצא דופן בין ישנות ובנייה חדישה ומודרנית, סביב מבני שימור מהראשונים שנבנו בתל אביב, יוקם מלון ריץ' קרלטון היוקרתי ביותר בארץ, בן חמישה כוכבים פלוס, ומעליו דירות מגורים מפוארות עם נוף פתוח לים. מסביב, במתחם החדש יוקמו מסעדות וחנויות פרימיום מהמובילות בעולם שיהפכו את האזור למרכז בילוי מהמיוחדים בארץ.